Opinie o ebooku: Jak napisać, przepisać i z sukcesem obronić pracę dyplomową?

"Bardzo fajny e-book. Zdecydowanie pomógł mi napisac i obronic prace licencjacka. GORACO POLECAM!!!"

Tomasz Sikorski, 32 lata, student,

"e-book godny polecenia. Dzieki niemu pisanie pracy stalo sie latwiejsze a wrecz bardzo prosciutkie. Dzieki niemu moja praca zostala napisana w 3 dni a nie kilka miesiecy jak robia to moi znajomi."

iza wiese, 22 lata studentka 4 roku socjologii

"Ten ebook to super pomoc dla wszystkich piszących pracę :) nie wiedziałam od czego się zabrać, a teraz mam książka opisuje jak gromadzić wiedzę, porządkować ją. Teraz pisanie pracy do czysta przyjemność. Szczerze polecam."

Anna M., Mam 21 lat, jestem studentką, mam rok do napisania pracy licencjackiej.

"super sprawa!! od dluzszego czasu chodzilam wokol mojej magisterki i nie wiedzialam z ktorej strony powimnnam ja ugryzc:) wiadomo ze najgorzej jest zaczac.. ebook okazal sie WIELKA pomoca:) wiem juz na co powinnam zwrocic uwage wybierajac temat i promotora i najwazniejsze - jak zaatakowac plan pracy:) ebook zawiera wiele cennych porad, dotyczacych calego procesu pisania pracy m.in jej komputerowej wersji. GORACO POLECAM!!:)"

h-ania:), 24 lata, studentka

"świetny materiał do przygotowania pracy,od samego początku,zanim wybierzesz temat PRZECZYTAJ"

Anna Duczmal, 23lata,studentka,w trakcie pisania pracy licencjackiej

"Jako ze przede mna zadanie w postaci napisania pracy magisterskiej, ta ksiazka jest dla mnie idealna"

Krzysztof Wojtas, 24 lata, student

"Dzięki tej książce już nie boję się przystąpienia do pisania pracy dyplomowej, gdyż znalazłam w niej odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania, szczególnie dotyczące przepisania pracy na komputerze i wyboru tematu. Książkę tę polecam zdecydowanie każdemu, kto ma mnóstwo pytań i wątpliwości związanych z pisaniem pracy, wyborem promotora czy tematu."

Marzena Cyran, mam 21 lat, jestem studentką i za moment zaczynam pisać swoją pracę dyplomową.

Publikacja ta jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla osób, które stoją przed trudnym zadaniem napisania pracy i do tej pory nie wiedzieli jak się do tego zabrać. Ebook jest super!!! Zawiera fachową wiedzę merytoryczną i w sposób kompleksowy, krok po kroku omawia w sposób jasny i zrozumiały dla każdego kolejne etapy pisania. Gorąco polecam ebooka wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości i nie wierzą we własne siły! Dzięki ebookowi uwierzysz, że potrafisz więcej niż myślisz, a samo pisanie pracy dostarczy Ci przeogromnej satysfakcji! "

Teresa Aftyka, bibliotekarka, 42 lata

"Właśnie przymierzam się do pisania pracy licencjackiej i nie żałuję zakupu. w tej książce jest chyba wszystko to co ma mi się przydać, a czego promotor w ogóle nie chce powiedzieć. I miła powtórka ze styli w Wordzie. POLECAM!!!"

Agnieszka Kowalska, studentka, 22 lata

Prezentowane powyżej opinie czytelników, to zaledwie ułamek, tego co znajduje się na stronie publikacji. Sprawdź więcej opinii wchodząc na stronę tutaj i wybierając zakładkę opinie.

statystyka